Lista zgłoszeń na turniej badmintona dla dorosłych i dzieci Badmintomania! Cup

Lista zgłoszeń do turnieju badmintona w Warszawie Badmintomania! Cup 18.11.2018r.

  • B! CUP:
  • SINGIEL MĘŻCZYZN A (najbardziej zaawansowana)

1. Jacek Karaś

2. Arkadiusz Drewniak

3. Marek Bocheński

4. Daniel Trzmielowski

5. Michał Zakroczymski

6. Ireneusz Stacewicz

7. Krzysztof Hajłasz

8. Bartosz Orłowski

9. Bazak Moskalew

10. Michał Niczyporuk

11. Jacek Kutla

12. Keval Patel

13. Tomasz Ziółek

14. Zbigniew Suwała

15. Tadeusz Gala

16. Piotr Ryczek

17. Jolanta Chodkowska

18. Rafał Tomaszkiewicz

19. Jacek Lewandowski

20. Igor Pavlenko

  • SINGIEL MĘŻCZYZN B

1. Mirosław Steć

2. Paweł Szempliński

3. Andrzej Hondzel

4. Piotr Orzechowski

5. Robert Winiarski

6. Maciej Gruczyński

7. Paweł Wroniewicz

8. Marcin Charliński

9. Grzegorz Kopania

10. Dominik Buda

11. Dawid Danielczuk

12. Wojciech Gostkowski

13. Marek Januszewski

14. Roman Stachowicz

15. Artur Bogusławski

16. Maciej Gul

17. Tomasz Strzelczyk

18. Karan Patel

19. Bartłomiej Grabowski

20. Mikołaj Horbulewicz

21. Łukasz Bartosiewicz

22. Marcin Workowski

  • SINGIEL MĘŻCZYZN C

1. Piotr Pikuła

2. Hubert Mikulski

3. Patryk Jacak

4. Paweł Pałkus

5. Robert Roszak-Kasza

6. Arkadiusz Szymczak

7. Marcin Doleszczak

8. Mariusz Michalik

9. Szymon Głuchowski

10. Gurvir Khosa

11. Daniel Budzik

12. Paweł Grabowski

13. Michał Pyrcak

14. Wojciech Zabagło

  • SINGIEL KOBIET

1. Anna Zientkiewicz

2. Aleksandra Błaszczyk

3. Magdalena Soczyńska

4. Monika Łepkowska

5. Aleksandra Serwin

6. Joanna Niczyporuk

7. Yanning Zhong

8. Wioletta Wójtowicz

9. Alicja Drężek

10. Magdalena Gąska

11. Urszula Gąska

12. Agnieszka Smolińska

13. Ewa Skrzypiec

14. Kateryna Bieliaieva

  • DEBEL KOBIET

1. Aleksandra Andrychowicz

  Katarzyna Kowalewska

2. Aleksandra Błaszczyk

  Aneta Kiryluk

3. Ewa Łukawska

Teresa Marcinek

4. Marta Jędrych

  Małgorzata Szpakowska

5. Joanna Niczyporuk

  Małgorzata Żwan

6. Alicja Drężek

  Joanna Mądry

7. Katarzyna Wieluńska

  Jolanta Karska

8. Kateryna Bieliaieva

  Kamila Banaszkiewicz

  • DEBEL MĘŻCZYZN A

1. Sebastian Osowski

  Ireneusz Stacewicz 

2. Tomasz Łepkowski 

  Bartosz Orłowski 

3. Artur Cygan 

  Michał Niczyporuk 

4. Tomasz Chudoba 

  Marek Rudyk 

5. Karan Patel 

  Keval Patel 

6. Wojciech Dzienisiewicz 

  Tomasz Katus 

7. Kacper Łoskot

  Wojciech Strzelecki

8. Karol Bryczkiewicz

  Andrzej Różalski

9. Tadeusz Gala

  Igor Pavlenko

10. Grzegorz Kopania

  Michał Kopania

  • DEBEL MĘŻCZYZN B

1. Andrzej Hondzel 

  Jurek Łazęcki 

2. Piotr Pikuła 

  Tomasz Pyrcak 

3. Antoni Zakroczymski 

  Michał Zakroczymski 

4. Dawid Danielczuk 

  Jakub Rybałtowski 

5. Patryk Jacak 

  Mirosław Steć

6. Maciej Łuczak 

  Mariusz Szymański 

7. Przemysław Goraj 

  Adam Nazul Azha 

8. Wojciech Gostkowski 

  Bazak Moskalew 

9. Robert Roszak-Kasza 

  Arkadiusz Szymczak 

10. Bartłomiej Grabowski

  Paweł Grabowski

11. Szymon Głuchowski

  Karol Głusek

12. Dariusz Tylman

  Robert Zdrojek

13. Zbigniew Duma

  Marcin Poterała

14. Paweł Paczka

  • MIXT A

1. Jacek Karaś 

  Aleksandra Andrychowicz 

2. Daniel Trzmielowski 

  Małgorzata Żwan 

3. Tomasz Katus

  Katarzyna Kowalewska

4. Tomasz Łepkowski 

  Kamila Banaszkiewicz 

5. Lena Stachowicz 

  Roman Stachowicz 

6. Sebastian Osowski 

  Yanning Zhong 

7. Jacek Kutla 

  Joanna Mądry 

8. Tomasz Strzelczyk

  Katarzyna Wieluńska

9. Artur Cygan

  Magda Wysocka

10. Tomasz Ziółek

  Antonina Falandysz-Zięcik

11. Marcin Poterała

  Jolanta Karska

12. Piotr Ryczek

  Jolanta Chodkowska

13. Karol Bryczkiewicz

  Katarzyna Zięba

  • MIXT B

1. Jacek Ostrowski 

  Monika Łepkowska 

2. Łukasz Hulnicki 

  Marta Jaworska 

3. Dominik Buda 

  Ewa Łukawska 

4. Przemysław Goraj 

  Teresa Marcinek 

5. Karol Głusek

  Urszula Gąska

6. Zbigniew Suwała

  Ewa Skrzypiec

7. Daniel Budzik

  Katarzyna Budzik

8. Robert Zdrojek

  Katarzyna Tylman

9. Zbigniew Duma

  Anna Zientkiewicz

10. Paweł Paczka

  Paulina Karlińska

  • B! JUNIOR CUP:
  • JUNIOR A

1. Jakub Witczak

2. Michał Piasta

3. Antek Hajłasz

4. Borys Zieliński

5. Wiktor Batogowski

6. Maksymilian Budzik

7. Michał Zieliński

8. Adam Krukowski

  • JUNIOR B

1. Wiktor Trzmielowski

2. Michał Gruczyński

3. Kajetan Buda

4. Marcel Pańczyk

5. Jan Goraj

6. Franciszek Goraj

7. Bruno Lang

8. Antoni Jadczak

9. Kamil Trepczyński

10. Szymon Szczepański

11. Piotr Ciszewski

  • JUNIOR C

1. Idalia Buda

2. Piotr Goraj

3. Arian Jakoniak

4. Wiktor Góra

Przypominamy, że w turnieju B! Cup obowiązuje limit przyjmowanych zgłoszeń:

  • 70 singlistów/singlistek (70 = max suma zgłoszeń w 4 kategoriach: singiel mężczyzn A, singiel mężczyzn B, singiel mężczyzn C, singiel kobiet),
  • 55 par (55 = max suma zgłoszeń w 5 kategoriach: debel kobiet, debel mężczyzn A, debel mężczyzn B, mixt A, mixt B),
  • 35 zawodników w kategoriach Junior (35 = max suma zgłoszeń w 3 kategoriach: singiel Junior A, singiel Junior B i singiel Junior C).

Termin zgłoszeń do B! Cup i B! Junior Cup mija 15.11.2018 r. (czwartek), godz. 20.00.

W przypadku wycofania się z turnieju po terminie zgłoszeń osoba jest zobowiązana do znalezienia zastępstwa w swojej kategorii/kategoriach lub do uregulowania należnego wpisowego.

Zapisaliśmy 70/70 singlistów i singlistek, 55/55 par i 23/35 zawodników w kategoriach Junior.

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 godz. 23:15.