RODZAJE NASZYCH TRENINGÓW BADMINTONA W WARSZAWIE

W naszym klubie badmintona znajdziesz szeroki wybór treningów badmintona dzięki czemu, w zależności od Twoich oczekiwań, będziesz mógł dobrać dla siebie/swojego dziecka optymalny sposób treningu.

Rodzaje treningów badmintona

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zajęcia grupowe badmintona w Warszawie prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Możesz przyjść sam/sama bez rakiety, a nasi trenerzy dobiorą Ci osoby na Twoim poziomie i zapewnią niezbędny sprzęt!

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Trening indywidualny to najefektywniejsza i najwygodniejsza forma zajęć badmintona! Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania.

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Zajęcia dla dzieci to ogromne wyzwanie dla klubów sportowych. Trening dzieci charakteryzuje się określonymi cechami, które muszą uwzględniać rozwój młodych sportowców.

ZAJĘCIA RODZINNE

Dla rodziców, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas w Warszawie podczas zajęć ich dzieci lub dla rodzin, które chciałyby spędzić wspólnie czas na sportowo polecamy z naszego grafika zajęcia rodzinne!

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ

Organizujemy zajęcia badmintona dla warszawskich szkół i przedszkoli! Chciałbyś, żeby Twoje dziecko trenowało badmintona bezpośrednio w szkole albo przedszkolu, do którego uczęszcza? Skontaktuj się z nami!

ZAJĘCIA DLA FIRM

Zgrani, zdrowi i efektywni pracownicy to z pewnością ważny element strategii każdej firmy. Zajęcia badmintona, firmowe turnieje, czy inne badmintonowe wydarzenia to korzyści zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy!

BADMINTOMNIA! PRO

Badmintomania! PRO to grupa dla najmocniejszych zawodników i trenerów Badmintomanii!. Dzięki B! PRO najlepsi zawodnicy Badmintomanii! stale mogą podnosić swoje umiejętności badmintonowe, w towarzystwie dobrych zawodników i trenerów Badmintomania!