Po intensywnych zajęciach teoretycznych i praktycznych oraz prowadzeniu treningów z juniorami z wielu krajów europejskich, trenerom Badmintomanii! udało się uzyskać pozytywny feedback od prowadzących i otrzymać finalnie certyfikat Światowej Federacji Badmintona - Coach Level 2!!! A łatwo nie było - kursu nie zaliczyło prawie połowa uczestników.

Certyfikat Anna Ciok (Szymańska) BWF Coach Level 2Certyfikat Adam Ciok BWF Coach Level 2

BEC Summer School to połączenie obozu szkoleniowego dla utalentowanych juniorów z całej Europy i edukacji trenerów z krajów europejskich. W tym roku na badmintonowym obozie Badminton Europe było 44 zawodników i 22 trenerów. Podczas obozu został zorganizowany kurs Badminton World Federation (BWF) Coach Level 2. Był to pierwszy kurs BWF Coach Level 2 organizowany przez Badminton Europe. Kurs obejmował zagadnienia z techniki i taktyki gier podwójnych i pojedynczych badmintona, elementy przygotowania fizycznego oraz metody prowadzenia treningów.

Bardzo cieszymy się, że nasz wkład w pogłębianie wiedzy z zakresu treningu badmintona został doceniony przez ekspertów z Badminton Europe!