Przez 9 dni trenerzy Badmintomanii! i zawodnicy AZS Uniwersytet Warszawski mieli przyjemność uczyć się badmintona od trenerów, którzy mogą pochwalić się takimi wychowankami jak Wicemistrz Świata - Viktor Axelsen!

Obóz badmintona w Danii

Za zawodnikami bardzo pracowity obóz, gdzie średnio przez 6 godzin dziennie doskonalili swoje badmintonowe umiejętności! Na hali tematami przewodnimi były: obrona w grach pojedynczych i spiny. Nie zabrakło również mnóstwa gier taktycznych i rotacji w grach podwójnych - jak zawsze połączenie przyjemnego z pożytecznym :)

Największą atrakcją obozu poza treningami była obecność na jednym z treningów samego Viktora Axelsena, z którym dzieci mogły się zmierzyć na korcie -> filmik.

Poza treningami technicznymi dzieci realizowały program przygotowania motorycznego do kolejnego sezonu - biegi w terenie i ćwiczenia wzmacniające. Było bardzo ciężko, ale oczywiście zawodnicy klubu AZS Uniwersytet Warszawski dali radę!

W ramach dotlenienia po treningach nie zabrakło czasu na wycieczki do parku, gdzie graliśmy w piłkę, skakaliśmy na trampolinach, kręciliśmy się na huśtawkach. Najfajniejszy był dla nas mini park linowy, na którym zawodnicy zrobili między sobą konkurs - kto najszybciej przejdzie wszystkie przeszkody... wygrała Marta z czasem 1.009 s.!

Zdjęcia z obozu można zobaczyć na naszym Facebook'u albo w zakładce galeria.

Kolejny obóz, kolejne umiejętności i kolejna dawka dobrego treningu! Już nie możemy doczekać się następnej wizyty w Danii, a tymczasem już przygotowujemy się na nasz kolejny obóz w Ornecie!

Do zobaczenia!

Obóz badmintona w Danii 2017