Lista zgłoszeń na turniej badmintona dla dorosłych i dzieci Badmintomania! Cup

Lista zgłoszeń do turnieju badmintona w Warszawie Badmintomania! Cup 16.11.2019r.

  • B! CUP:
  • SINGIEL MĘŻCZYZN A (najbardziej zaawansowana)

1. Tomasz Ziółek

2. Krystian Szymański

3. Jacek Karaś

4. Michał Zakroczymski

5. Maciej Wąsikowski

6. Krzysztof Hajłasz

7. Bartosz Orłowski

8. Przemysław Nowak

9. Tadeusz Gala

10. Adam Bieleniewicz

11. Marek Bocheński

12. Arkadiusz Drewniak

13. Andrzej Różalski

  • SINGIEL MĘŻCZYZN B

1. Marek Władziński

2. Artur Bogusławski

3. Maciej Gruczyński

4. Dawid Danielczuk

5. Robert Winiarski

6. Zdzisław Idziaszek

7. Mirosław Steć

8. Jacek Nowakowski

9. Paweł Pałkus

10. Paweł Szempliński

11. Karol Buczek

12. Sean Zhang

13. Tomasz Gąska

14. Grzegorz Kozuba

  • SINGIEL MĘŻCZYZN C

1. Piotr Pikuła

2. Jacek Dudelewicz

3. Tomasz Stachowicz

4. Witold Sysiak

5. Szymon Sawicki

6. Michał Adamkiewicz

7. Michał Szymczak

8. Jakub Witczak

9. Szymon Guniewicz

10. Arkadiusz Szymczak

11. Adam Chrupek

12. Cezary Gajewski

13. Patryk Jacak

14. Jędrzej Pedrycz

15. Maciej Rudnicki

16. Jacek Rudnicki

17. Rafał Daroch

18. Witalij Chimczuk

19. Michał Wiśniewski

20. Filip Skwarek

21. Ayumo Kondo

  • SINGIEL KOBIET

1. Katarzyna Nowicka

2. Svitlana Ovcharova

3. Monika Łepkowska

4. Ksenia Bahdanovic

5. Urszula Gąska

6. Haruna Kondo

  • DEBEL KOBIET

1. Joanna Niczyporuk

2. Aleksandra Andrychowicz

3. Milena Czerniawko

  Aneta Kaźmierska

4. Aneta Kiryluk

  Justyna Zacharska

5. Magdalena Biała-Gołędowska

  Justyna Podraza

  • DEBEL MĘŻCZYZN A

1. Tomasz Sobczak 

  Szczepan Rybczuk

2. Dawid Danielczuk

  Michał Niczyporuk

3. Przemysław Nowak

  Krystian Szymański

4. Bartosz Klimowicz

  Paweł Książek

5. Xin Li

  Leiyun Shang

  • DEBEL MĘŻCZYZN B

1. Piotr Pikuła

  Tomasz Pyrcak

2. Szymon Głuchowski

  Karol Głusek

3. Antoni Zakroczymski

  Michał Zakroczymski

4. Zdzisław Idziaszek

  Jacek Janiszewski

5. Roman Stachowicz

  Witold Sysiak

6. Robert Roszak-Kasza

  Arkadiusz Szymczak

7. Wojciech Korbel

  Aleksander Nowak

8. Michał Adamkiewicz

  Michał Szymczak

9. Jacek Witczak

  Jakub Witczak

10. Karol Jagnus

  Antoni Jadczak

11. Patryk Jacak

  Krzysztof Krych

12. Damian Kopała

  Artur Sułkowski

13. Nazul Azha

  Marvin Keene Dua

14. Marcin Lebiedowski

  Szymon Sawicki

15. Tomasz Gąska

  szuka partnera

16. Zhou Pan

  Confgei Zhang

  • MIXT A

1. Karol Głusek

  Joanna Niczyporuk

2. Marcin Kołodziejek

  Katarzyna Nowicka

3. Jacek Karaś

  Aleksandra Andrychowicz

4. Tomasz Sobczak

  Monika Szczepańska

5. Jacek Nowakowski

  Monika Łepkowska

6. Mirosław Steć

  Ksenia Bahdanovic

7. Marcin Lipowski

  Agata Lipowska

8. Maciej De Makay

  Justyna Zacharska

  • MIXT B

1. Szymon Głuchowski

  Zofia Ignatowicz

2. Piotr Jagnus

  Aneta Kaźmierska

3. Robert Roszak-Kasza

  Milena Czerniawko

  • B! JUNIOR CUP:
  • JUNIOR A

1. Michał Gruczyński

2. Piotr Ciszewski

3. Aleksander Nowak

4. Wojciech Korbel

5. Karol Jagnus

6. Borys Zieliński

7. Wiktor Trzmielowski

8. Bartosz Skowroński

9. Michał Zieliński

10. Aleksander Chrościelewski

11. Mateusz Laskowski

  • JUNIOR B

1. Jakub Mazurek

2. Kamil Stachowicz

3. Bartosz Górnicki

4. Jeremiasz Radziejowski

5. Anna Jagnus

6. Marcel Pliszka

7. Szymon Szczepański

8. Wiktor Góra

9. Łukasz Kucharzyk

10. Bruno Lang

  • JUNIOR C

1. Ula Stachowicz

2. Mateusz Łoziński

3. Jakub Pliszka

4. Filip Pączek

5. Mateusz Bednarek

Przypominamy, że w turnieju B! Cup obowiązuje limit przyjmowanych zgłoszeń:

  • 70 singlistów/singlistek (70 = max suma zgłoszeń w 4 kategoriach: singiel mężczyzn A, singiel mężczyzn B, singiel mężczyzn C, singiel kobiet),
  • 55 par (55 = max suma zgłoszeń w 5 kategoriach: debel kobiet, debel mężczyzn A, debel mężczyzn B, mixt A, mixt B),
  • 35 zawodników w kategoriach Junior (35 = max suma zgłoszeń w 3 kategoriach: singiel Junior A, singiel Junior B i singiel Junior C).

Termin zgłoszeń do B! Cup i B! Junior Cup mija 13.11.2019 r. (środa), godz. 20.00.

W przypadku wycofania się z turnieju po terminie zgłoszeń osoba jest zobowiązana do znalezienia zastępstwa w swojej kategorii/kategoriach lub do uregulowania należnego wpisowego.

Zapisaliśmy 54/70 singlistów i singlistek, 37/55 par i 26/35 zawodników w kategoriach Junior.

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2019 godz. 18:00.

KOMUNIKAT TURNIEJU

WYDARZENIE FACEBOOK