W zeszły weekend odbył się jeden z największych turniejów w Polsce, w którym wzięło udział aż 395 zawodników!

Zawodnicy klubu badmintona dla dzieci AZS Uniwersytet Warszawski wrócili do Warszawy z 4 medalami z Grand Prix Polski w Katowicach!

Andrzej Niczyporuk zajął 3 miejsce w grze mieszanej młodzików grając w parze z Elizą Kwiatkowską (STB Energia Lubliniec).

Marta Styczyńska w parze z Joanną Kulawiak zajęły 2 miejsce w grze podwójnej młodziczek młodszych

Marta Styczyńska w parze z Piotrem Tomaszewskim (UKS Morawica) wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli 1 miejsce w grze mieszanej młodzików młodszych!

Hania Niczyporuk i Sonia Żwan miały swój debiut na tak dużym turnieju :) Pierwszy mecz grały z późniejszymi mistrzyniami, a mimo tego dzielnie walczyły. Jesteśmy mega dumni z naszych zawodników!!!