Podsumowanie sezonu 2016/2017 sekcji badmintona AZS Uniwersytet Warszawski.

Podsumowanie sezonu 2016/2016 AZS Uniwersytet Warszawski

Kończy się sezon badmintonowy 2016/17. Jednogłośnie stwierdzamy, że był to naprawdę bardzo udany czas! Ciężka praca trenerów oraz zawodników została nagrodzona na Mistrzostwach Polski. W tym roku zdobyliśmy 6 medali mistrzostw Polski!!!

Dobrą passę zapoczątkowały Akademickie Mistrzostwa Polski, na których nasza drużyna AZS Uniwersytet Warszawski zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej wśród wszystkich uczelni w Polsce oraz srebrny medal w klasyfikacji uniwersytetów.

Kilka tygodni później odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Suwałkach, na których nasz zawodnik - Andrzej Niczyporuk zdobył 2 medale! Srebro w singlu oraz brąz w mikście.

Dwa tygodnie później pojechaliśmy do Białegostoku na Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Tam nasza zawodniczka, Marta Styczyńska zdobyła Mistrzostwo Polski w grze mieszanej!

Ponadto, Andrzej Niczyporuk reprezentował Mazowsze w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych Młodzików, gdzie województwo mazowieckie zdobyło Mistrzostwo Polski!

Takie wyniki są największą motywacją do dalszej ciężkiej pracy. W wakacje mamy zaplanowane 3 obozy wyjazdowe (Dania, Orneta i Bułgaria) oraz stacjonarny obóz dla naszych najlepszych zawodników. Jeszcze 3 tygodnie luźniejszych treningów i zabieramy się do ciężkiej pracy… którą kochamy!!! Jak to często powtarzamy, praca z takimi zawodnikami to sama przyjemność!

Dziękujemy Soflab TechnologyCHE Finance, Wisiński Przewozy Autokarowe i Casada Polska za wsparcie oraz Puchała & Cybulski Physical Success za pomoc w przygotowaniu motorycznym!

We don’t like it, we love it!!!