Andrzej Niczyporuk z naszego klubu badmintona został Wicemistrzem Polski w grze pojedynczej i zajął 3 miejsce w grze mieszanej na Mistrzostwach Polski Młodzików!

Zawodnik klubu badmintona AZS Uniwersytet Warszawski Wicemistrzem Polski

Z przyjemnością informujemy, że zawodnik klubu badmintona dla dzieci AZS Uniwersytet Warszawski - Andrzej Niczyporuk, wraca z Mistrzostw Polski Młodzików w Badmintonie z dwoma medalami!

Andrzej Niczyporuk prowadzony przez trenerkę Badmintomanii! i AZS Uniwersytet Warszawski - Annę Ciok, został Wicemistrzem Polski Młodzików w singlu i zajął 3 miejsce w grze mieszanej w parze z Elizą Kwiatkowską (STB Energia Lubliniec)! Mistrzostwa rozgrywane były w Suwałkach w dniach 12-14.05.2017 r.

Sukces Andrzeja cieszy trenerów tym bardziej, że Andrzej w kategorii Młodzika, musiał rywalizować nie tylko ze swoimi rówieśnikami ale też z rok starszymi zawodnikami i zawodniczkami!

Wyniki z Mistrzostw Polski Młodzików 2017 można znaleźć w serwisie Tournamentsoftware

Dziękujemy CHE Finance i Casada Polska za wsparcie oraz Puchała & Cybulski Physical Success za pomoc w przygotowaniu motorycznym!

Zawodnik AZS Uniwersytet Warszawski Wicemistrzem Polski w grze pojedynczej młodzików